HAKKIMIZDA

FİO TEK, 1991 yılında, doğal gaz ve petrol gazları konusunda geniş ürün seçenekleri ile uluslar arası pazar lideri olan Pietro Fiorentini Spa 'nın www.fiorentini.com özel acentesi olarak Türkiye pazarında hizmet vermeye başlamıştır. Yüksek basınçlı ana boru hatları için RMSA , orta basınç RMS B-C ve Bölge istasyonları, vana, emniyet ve otomasyon, ölçüm sistemleri, basınçlı kaplar ( filtre, separatör, ısıtıcı, pig alıcı ve atıcı kovan vb.), düşük basınçlı domestik dağıtım hatlarına SERVIS KUTULARI , endüstriyel gaz basınç regülatörlerİ tedarik ve teknik destek FİO TEK'ın müşterilerine sunduğu temel ürün ve hizmetlerdir. 2013 yılında , Türkiye'de doğal gaz ve LPG koku dağıtımı yapan ODOGAZ firması ile birleşmiştir. Chevron Philips www.cpchem.com tarafından tedarik edilen kokulandırma maddesiyle müşterilerine sorunsuz ve kısa sürede hizmet verebilme kapasitesine sahiptir. Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuş tam donanımlı tesisi ile FIO TEK Ankara şubesi, koku satışı hizmeti ile ilgili birim olarak faaliyettedir.

MİSYONUMUZ

Doğal Gaz, dünyada en yaygın kullanılan enerji kaynaklarından biri olmasına rağmen, en küçük ihmallerde karşılaşılacak tehlikenin boyutları büyüktür. Gazın üretimden kullanım noktasına kadar, yüksek emniyet ve güvenilirliğe sahip sistemlerle taşınması, iletilmesi esas ilkemizdir. Sunduğumuz hizmet ve ürünlerin teknolojisi, kalitesi, mevcut yasalara uygunluğu, sürekliliği bu anlayışımızın ürünüdür.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, piyasada artan rekabetçi koşullara rağmen, başlangıçtan bu yana koruduğumuz emniyet, çevre bilinci ve müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden, yenilikçi, akılcı ve sorumlu yaklaşımımız ile konumuzda ve bölgemizde lider tedarikçi olarak devam etmektir.

İletişim

Adres    : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
 
Eskoop San. Sit. A2 Blok No: 104
 
Başakşehir / İstanbul
 
Email    : fiotek@fiotek.com
 
Telefon : +90 0212 549 73 42
 
Fax      :

Harita

Search